Gratownica Topgrinder

TopGrinder  Q-fin jest ręcznie obsługiwanym urządzeniem gratującym, które może być wykorzystywane w procesie obróbki metalu, jak gratowanie, szlifowanie i polerowanie. TopGrinder pozwala na efektywną i bezproblemową prodkcję  nawet o wysokim stopniu zaokrąglenia krawędzi.Ponadto zapewnia usuwanie zadziorów i pozostawia materiał wysoce zapolerowany. Urządzenie nie posiada opcji dodatkowych, gdyż pełne wyposażenie w opcje jest naszym standardem.Zaletą TopGrinder jest możliwość ciągłej regulowanej prędkości i system podciśnienia w stole, który pozwala na delikatną obróbkę elementów metalowych na stacji I bezpieczną pracę

ZASTOSOWANIE
  • Stal nierdzewna
  • Aluminium
  • Stal czarna
OPIS

Ramię balansowe pozwalana dostosowanie siły wywieranej na materiał w zależności od potrzeb.Od delikatnego zapolerowania do wytworzenia większego ciśnienia.

Głowica szlifująca wyposażona jest w podwójne końcówki pozwalające na zamontowanie dwóch rodzajów szczotek szlifujących.  Różne narzędzia i rodzaje szczotek dostarczane są przez Q-fin ze standardowym mocowaniem M14. Głowica szlifująca ma możliwość ustawienia w różnych pozycjach (kątach) dla różnych procesów I narzędzi szlifujących.

Przejście ze szczotki na tarczę szlifującą jest niezwykle proste przy wykorzystaniu podwójnego uchwytu

Rozmiar stołu to 1200×780 mm. Maksymaly wymiar element to 780 mm , natomiast długość jest nieograniczona ze względu na otwierane boki stołu.

Materiał eksploatcyjny

Zaletą urządzenia manualnej gratownicy Q-fin jest możliwość założenia nie tylko szczotek marki Q-fin ale również szczotek i tarcz szlifierskich dostępnych w marketach ze względu na uniwersalne mocowanie M14. Stół na podciśnienie lub stół magnetyczny do standard w TopGrinder,  a nie opcja.